TB Energia Sp. z o.o.

TB Energia Sp. z o. o. jest koncesjonowanym sprzedawcą i dystrybutorem energii elektrycznej. Profesjonalizm, fachowa wiedza i najwyższy poziom oferowanych usług to nasz przepis na sukces. Grono naszych specjalistów to najwyższa wartość Spółki, a także źródło sukcesów. Ich umiejętności połączone z bogatą wiedzą popartą kilkunastoletnim doświadczeniem oraz pasją i entuzjazmem do pracy pomaga nam osiągnąć zamierzone cele. Umiejętności, zaangażowanie i kompetencje naszych pracowników przyczyniają się do podnoszenia jakości usług i zadowolenia Klientów.

TB Energia Sp. z o. o. stale udoskonala rozwiązania, dzięki którym obecni i przyszli Klienci mogą otrzymać najwyższy standard świadczonych usług oraz konkurencyjną ofertę w zakresie przyłączenia do sieci Spółki. Dzięki szerokim kompetencjom w zakresie realizacji inwestycji w energetyce, sukcesywnie i z powodzeniem realizuje nowe projekty, przyłączając tym samym nowe obszary dystrybucyjne.

Staramy się zadbać nie tylko o poziom cen oferowanych usług, ale również o ich jakość i elastyczne dopasowanie do zmieniających się warunków. Elementy te stanowią warunki konieczne do korzystnej współpracy pomiędzy odbiorcą a sprzedawcą oraz są jednym z elementów pozwalających na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej w stosunku do innych firm z branży.

TB Energia Sp. z o. o. kieruje swoją ofertę do Klientów ze wszystkich segmentów, w szczególności do właścicieli i inwestorów:

  • galerii i centrów handlowych
  • budynków biurowo-usługowych, przemysłowych i obiektów magazynowych

 

Wierzymy, że wytwarzanie energii może być innowacyjne i nie musi być szkodliwe dla otaczającego nas świata. Dążymy do stworzenia systemu energetycznego, w którym dostępne zasoby będą wykorzystywane w sposób maksymalnie efektywny. Umiemy dobrze wykorzystać źródło energii takie jak słońce i wiatr.